Оператор call-центра

  • Cofferica
  • Elanın qoyulma tarixi: 16.01.2024
    Vakansiyaya müraciət tarixi bitmişdir.

İşin təsviri

Требования:

  • Кандидат Женского пола
  • Отличное знание Азербайджанского и Русского языков (английский язык приветствуется)
  • Знание и владение ПК,MS Office и программы 1С
  • Отличные навыки устного общения
  • Способность решать проблемы
  • Ориентированность на клиента
  • Умение работать в команде и многозадачность
  • Знание и опыт работы в кофейной сфере приветствуется

Обязанности:

  • Эффективное обслуживание входящих и исходящих звонков с акцентом на высокий стандарт обслуживания
  • Компетентное решение запросов клиентов и предоставление информации о продуктах/услугах
  • Приём и оформление заказов в программе 1С
  • Проведение клиентских опросов (назначение встреч)
  • Оформление договоров
  • Выполнение поставленных задач руководства

Условия:

  • Оформление согласно трудовому законодательству АР
  • График работы : Понедельник – Пятница 09:00-18:00. Суббота 10:00-14:00
  • Месторасположение – Наримановский район
  • Зарплата 550 азн (с последующим поднятием и перспективой роста)+ ежемесячные бонусы.

Для подачи заявки отправьте резюме на указанный внизу электронный адрес, написав в теме письма "Оператор".

Tələblər:

  • Xanım namizəd
  • Azərbaycan və Rus dilləri səlis (İnqilis dili üstünlükdür)
  • PC, MS Office və 1C proqramında işləmək bacarığı
  • Müşətirələrlə ünsiyyət qurma bacarığı
  • Problemləri aradan qaldırmaq bacarığı
  • Komandada işləmək bacarığı
  • Qəhvə sənayəsində bilik və təcrübə üstünlükdür

Görüləcək işlər:

  • Yüksək xidmət standartına diqqət yetirməklə daxil olan və edilən zənglərin səmərəli idarə edilməsi
  • Müştəri sorğularını bacarıqla həll etmək və məhsul/xidmətlər haqqında məlumat vermək
  • Sifarişlərin qəbulu və 1C proqramına emal edilməsi
  • Müştəri sorğularının keçirilməsi (iş görüşlərin təşkili)
  • Müqavilələrin hazırlanması
  • Müdriyyət tərəfindən təyin edilmiş tapşırıqların yerinə yetirilməsi

İş şəraiti:

  • AR Əmək Məcəlləsinə əsasən sənədləşmə
  • İş qrafiki : Bazar ertəsi – Cümə 09:00-18:00, Şənbə 10:00-14:00
  • Yerləşmə Nərimanov rayonu
  • Əmək haqqı 550 azn (artım perspektivi ilə) + bonus

Müraciət etmək üçün mövzu hissəsində “Operator” qeyd etməklə CV-nizi aşağıda qeyd olunan elektron ünvanına göndərməyiniz xahiş olunur.