Satıcı-konsultant köməkçisi

  • Xırman
  • Elanın qoyulma tarixi: 11.09.2023
    Vakansiyaya müraciət tarixi bitmişdir.

İşin təsviri

Tələblər:

  • yaş həddi 18-35
  • ünsiyyət bacarıqları, tez öyrənmək bacarığı, Azərbaycan və rus dilli bilikləri;
  • nəzakət, dəqiqlik, məsuliyyət;
  • nəticəli komanda işi.

Əsas məsuliyyətlər:

  • müştərilərə məhsullar və promo təkliflər haqqında məsləhətlərin verilməsi;
  • malların qəbulu, nümayişi;
  • malların yararlılıq müddətlərinin monitorinqi;
  • iş yerinin təmizliyinə riayət etmək;
  • qiymət etiketlərinə nəzarət;
  • kassada müştəri xidməti (öyrədirik);
  • iş növbəsinin sonunda hesabat vermək;
  • yaxşı əhval-ruhiyyədə olmaq.

Biz təklif edirik:

  • növbəli iş (8:00-14:30 / 14:30-21:00)
  • gənc mehriban kollektivdə işləmək;
  • sabit əmək haqqı + satışdan gələn bonuslar;
  • ilk gündən təlim + bacarıqların sonrakı inkişafı və təkmilləşdirilməsi;
  • karyera yüksəlişi üçün fürsət.
  • Əmək haqqı 350 AZN+bonus.

Əlaqə: 055 253 13 61.

Сеть магазинов «QayMaq» приглашает на работу продавца-консультанта.

Наша компания – первый молочный эко бренд Азербайджана.

Требования:

  • коммуникабельность, умение быстро обучаться, знание азербайджанского, русского;
  • тактичность, пунктуальность, ответственность;
  • работа в команде на результат.

Основные обязанности:

  • консультация покупателей относительно продуктов и акционных предложений;
  • принятие, выкладка товара;
  • мониторинг сроков годности товара;
  • поддержание чистоты рабочего места;
  • контроль ценников;
  • обслуживание покупателей на кассе (обучаем);
  • отчетность в конце рабочей смены;
  • быть в хорошем настроении.

Мы предлагаем:

  • посменную работу (8:00-14:30 / 14:30-21:00)
  • работу в молодом дружественном коллективе;
  • стабильную заработную плату + бонусы от продаж;
  • обучение  с первого дня + последующее развитие и улучшение навыков;
  • возможность карьерного роста.