Офис менеджер

  • Caspi Group
  • Elanın qoyulma tarixi: 12.01.2022
    Vakansiyaya müraciət tarixi bitmişdir.

İşin təsviri

Öhdəliklər:

  • Daxil olan müraciətlərin cavablandırılması və düzgün yönləndirilməsi
  • E-mail və yazışmaların həyata keçirilməsi
  • Ofisin ehtiyac alışlarını təşkil etmək
  • Müdiriyyətin tapşırıqlarını yerinə yetirmək

İş qrafiki:

  • l-V, 09:00-dan 18:00-dək (Bayram günləri qeyri-iş günüdür)
  • Rəsmi əmək muqaviləsi ilə

Tələblər:

  • Orta və ya Ali təhsil
  • Azərbaycan ve Rus dilləri səlis, Ingiliscə orta səviyyə
  • Məsuliyyətlilik, dəqiqlik və operativlik;
  • Müştərilərlə danışma qabiliyyəti.
  • Səlis və aydın nitq qabiliyyəti
  • Yüksək ünsiyyətqurma, bacarığı
  • MS Office komputer proqramından sərbəst istifadə etmək bacarığı (Word, ExcelI, PowerPoint, outlook)
  • Komandada işləmə bacarığı
  • Təcrübə - tələb olunmur
  • Yaş həddi  40yaş

Ancaq uyğun namizədlər görüşə dəvət ediləcək.

Ünvan: Mehdi Hüseyin küçəsi 73, İçəri şəhər metrosu

Требования:

  • Высшее или среднее  образование
  • Опыт работы - не требуется
  • Хорошее владение Азербайджанским и Русским, знание Английского - разговорный
  • Хорошие навыки работы с компьютером, включая высокий уровень владения Microsoft Word, Excel, Outlook и PowerPoint.
  • Ответственность, внимательность, трудолюбие

Рабочие обязанности:

  • Отвечать на входящие телефонные звонки.
  • Организовывать запросы офиса, заказывать канцелярские товары и оборудование.
  • Координация встреч, а также управление календарями и расписаниями руководства/сотрудников.
  • Выполнение других поручений руководства
  • Составление отчетов, корреспонденции и новых договоров

Условия труда:

  • График работы 5 дней в недели, с 09.00 до 18.00
  • Возрастное ограничение 40 лет

Только соответствующие кандидаты будут приглашены на собеседование.

Адрес: Улица Мехти Гусейна 73, Метро Ичери Шехер

Email: [email protected]