Satış təmsilçisi

İşin təsviri

Vəzifə öhdəlikləri:

  • Şirkət tərəfindən müəyyən edilmiş satış planını həyata keçirir
  • İş əsnasında şirkətin peşəkar satış texnikasını öyrənir və effektiv şəkildə istifadə edir
  • Satış zamanı şirkətin müştəri xidmətləri standartlarına uyğun xidmət göstərir
  • “Total look” satışlarının ideyasını tətbiq edir
  • Mağazada və anbarda məhsullların mövcudluğuna və çeşidlərinə dair məlumatları bilir
  • Ticarət salonunun iş qrafikinə, şirkətin nizam-intizam qaydalarına riayət edir
  • Şirkətə məxsus əmlaklarının qorunub saxlanılmasını təmin edir, talama təhlükəsi olduğu halda birbaşa rəhbərini məlumatlandırır
  • Müştəri şəbəkəsini yaradır və inkişaf etdirir

Əsas tələblər:

Təhsil:

  • Orta təhsil, Ali təhsil arzuolunandır

Təcrübə:

  • Müvafiq satış sahəsində ən azı 1 il iş təcrübəsi

Professional Biliklər:

  • Rus və İngilis dili bilikləri arzuolunandır

Professional Bacarıqlar və Kompetensiyalar:

  • Ünsiyyət bacarıqları
  • Satış bacarıqları
  • Stressə davamlılıq
  • Məsuliyyət
  • Məqsədyönlülük

Vakansiya ilə maraqlanan namizədlər CV-lərini mövzu hissəsində “Satış təmsilçisi” qeyd edərək elektron poçt ünvanına göndərə və ya bu nömrə ilə əlaqə saxlaya bilərlər: (051) 201-25-62.

Обязанности:

  • Выполняет установленный компанией план продаж
  • Изучает профессиональную технику продаж компании и эффективно ее использует
  • Во время продажи предоставляет услуги в соответствии со стандартами клиентского обслуживания компании
  • Применяет идею продаж «Total look»
  • Обладает информацией о наличии и ассортименте товаров в магазине и на складе
  • Соблюдает правила дисциплины, установленные компанией и рабочий график магазина
  • Обеспечивает сохранность имущества компании и уведомляет непосредственного руководителя в случае угрозы потери
  • Создает и развивает клиентскую сеть

Профессиональные знания

  • Русский язык и Английский язык приветствуются

Образование

  • Среднее образование, Высшее образование приветствуется.

Опыт работы

  • Минимум 1 год опыта работы в соответствующей сфере

Профессиональные навыки и компетенции

  • Коммуникационные навыки
  • Навыки продажи
  • Стрессоустойчивость
  • Ответственность
  • Целеустремленность

Мы предлагаем:

  • Работа с культовыми мировыми брендами класса люкс
  • График работы – посменный
  • Тренинги по повышению уровня знаний по бренду, технике продаж, свойствам и особенностям продукции, мерчандайзингу других знаний и навыков, необходимых в работе.
  • Перспектива карьерного роста в индустрии моды

Заинтересованным кандидатам просьба отправлять CV c фото и названием темы "Торговый представитель" либо свяжитесь по номеру: (051) 201-25-62.

İşəgötürənin reytinqi