CNC Operator

İşin təsviri

Vəzifə və Öhdəliklər:

• İstehsalat ərazisində mövcud olan CNC Avadanlıqlarının idarə edilməsi
• CNC Avadanlıqlara tam nəzarətin təşkil olunması
• CNC Avadanlıqları üçün əməliyyat proqramlarını idarə məntəqələrinə daxil etmək
• Verilən layihələrdə komanda ilə birgə çalışmaq

Tələblər:

• Elektronika və Elektrik avadanlıqlarının əsaslarını bilməli
• Verilən cizgilərin oxunması və tətbiq edilməsi
• Komanda ilə işləmək bacarığı
• İnkişafa meyilli
• Ali Təhsilli (Aidiyyatı Təhsil Üstünlükdür)
• Minimum iş təcrübəsi: 3 il
• Dil Bilikləri: Azərbaycan / Rus

Digər Məlumatlar:

• 6 günlük iş həftəsi
• İş Rejimi: 10:00 – 19:00
• Əmək Haqqı: 500 – 800 AZN

Yuxarıda qeyd olunan tələblərə uyğun namizədlərdən mövzu yerində «CNC Operator» qeyd edərək CV-lərini və portfolio-larını [email protected] elektron ünvanına göndərməkləri xahiş olunur

Оператор станка с ЧПУ

Должностные обязанности:

• Управление станком с ЧПУ на производственной зоне
• Контроль над оборудованием с ЧПУ
• Ввод операционных программ в пункт управления станка
• Сотрудничать с командой над проектами
• Подготовка и презентация еженедельных и ежемесячных статистических отчетов

Требования:

• Знание основы электрического и электронного оборудования
• Умение чтения и применения черчежей
• Умение работать в команде
• Стремление к развитию
• Высшее образование (степень образования в соответсвующей области привилегия)
• Как минимум 3 год опыта в этой сфере
• Языки: Азербайджанский / Русский

Прочее:

• 6 дневный рабочий график
• График работы: 10:00-19:00
• Заработная плата: 500-800 AZN

Кандидатов в соответствии с вышеупомянутыми требованиями просят представить свои резюме и портфолио на адрес электронной почты [email protected], озаглавив тему(subject) как «Оператор станка с ЧПУ»