Satış nümayəndəsi

  • BMS Construction
  • Elanın qoyulma tarixi: 18.12.2019
    Vakansiyaya müraciət tarixi bitmişdir.

İşin təsviri

“BMS KONSTRAKŞN” ŞİRKƏTİNƏ SATIŞ NÜMAYƏNDƏSİ TƏLƏB OLUNUR.

MAAŞ 500 AZN başlayır

TƏLƏBLƏR :

1) Texniki ali təhsil
2) Azərbaycan, Türk, İngilis, Rus dilləri
3) Kompyuter biligləri : Microsoft office, Poüer Point, Excell, Outlook , Autocad
4) Səlist danışıq qabiliyyəti, satıış qabiliyyəti, elektron və çap kataloqları ilə ış təcrübələri, sənədlərlöə işləmə
5) Komunukabelli olmaq, satış prosesini anlamaq, inadkarlıq.

VƏZİFƏ BORCLARI:

1) Müştəri bazası yaratmaq, genişləndirmək
2) Müqavilələr bağlamaq
3) Müştərilələrə ( memarlar, dizaynerler, tikinti müdürləri, və s. Kimi insanlara) yüksək səviyədə məhsullarımızın təqdimatını aparmaq
4) Sifarişlərimizi hazırlamaq
5) Hesabat və statistika hazırlamaq

E - mail : [email protected]

В компанию “BMS CONSTRACTION” требуются ПРЕДСТАВИТЕЛЬ ПРОДАЖ.

СТАРТОВАЯ ЗАРПЛАТА ОТ 500 АЗН И ВЫШЕ

ТРЕБОВАНИЯ:

1) Техническое высшее образование
2) азербайджанский, турецкий, английский, русский
3) Навыки работы на компьютере: офис Microsoft, Pouer Point, Excell, Outlook, Autocad
4) Cпособность к продажам, экспертиза с электронным и печатным каталогом, обработка документов
5) коммуникативность, понимание процесса продаж, настойчивость.
6) умение проводить презентации
7) организовывать «круглые столы»

Обязанности:

1) Создание и расширение клиентской базы
2) Заключение договоров
3) Представление нашей продукции на высоком уровне нашим клиентам (архитекторам, дизайнерам, строительным менеджерам и т. Д.).

4) ежедневный отчет проделанных визитов и переговоров
5) Подготовка отчетов и статистики