Marketinq üzrə mütəxəssis

İşin təsviri

Luxury Life Group

Eksklyuziv mebel və ev aksesuarlarnın şourumu olan “Luxury Life Interiors " dünyaca məşhur olan "Roberto Cavalli", "Fendi Casa" "Trussardi Casa, Bentley Home və bu kimi, İtalyan brendlərini Azərbaycanda təmsil edir.

“Luxury Life Group” "Marketinq üzrə mütəxəssis" vəzifəsi üzrə vakansiya elan edir:

Namizədə tələblər:

-Yaş: 25-35
-Təcrübə: Marketinq sahəsində minimim 3 il
-Təhsil: Marketinq, menecment sahəsidə ali təhsil
-Dil bilikləri: Azərbaycan, rus, ingilis - əla
-Kompüter bilikləri: MC Office, Outlook
-İnternetdə peşəkar səviyyədə işləmə
-Beynəlxalq və yerli səviyyədə işgüzar əlaqələrin qurulması
-Peşəkar işgüzar yazışma
-Lyuks brendlər barədə məlumat
-Şəxsi keyfiyyətlər: Yüksək etik-davranış və ünsiyyət qurma, analitik düşüncə, peşəkar təqdim etmə,  komandada işləmək bacarığı,

Vəzifə funksiyaları

-Mebel sahəsində beynəlxalq marketinq məlumatlarının öyrənilməsi və tətbiqi
-“Group”un işlədiyi brendlərin marketinq siyasətinə uyğun tətbiq işləri
-“Group”un çap və digər yeni məhsullarının hazırlanması
-Marketinq planlarının və təkliflərinin hazırlanması
-Vəzifə təlimatına, əmək intizamı qaydalarına və rəhbərlik tərəfindən müvafiq tapşırıqların icrasına riayyət

Əmək haqqı: Namizədin bilik və bacarığından asılı olaraq müasahibə əsasında təyin olunur.

Marağı olan şəxslər (namizədlər) öz CV-lərini (fotoşəkil daxil olmaqla)  pdf formatında, mövzu yerində "Marketinq üzrə mütəxəssis" sözünü qeyd etməklə [email protected] ünvanına 15.06.2018-ci il tarixinə qədər göndərə bilər.

«Luxury Life Group»

Шоу-рум эксклюзивной мебели и аксессуаров для дома «Luxury Life Interiors» представляет в Азербайджане такие всемирно известные итальянские бренды, как «Roberto Cavalli», «Fendi Casa», «Trussardi Casa», «Bentley Home» и т.п.

«Luxury Life Group» объявляет вакансию на должность «Специалист по маркетингу»:

Требования к кандидату:

- Возраст: 25-35 лет
- Опыт: Минимум 3 года в области маркетинга
- Образование: Высшее образование в области маркетинга, менеджмента
- Владение языками: Азербайджанский, русский, английский – отлично
- Компьютерные навыки: MC Office, Outlook
- Профессиональная работа в Интернете
- Установление деловых отношений на международном и местном уровнях
- Профессиональная деловая переписка
- Информированность о модных тенденциях и  брендах класса люкс
- Личные качества: Соответствие этическим нормам поведения, коммуникабельность, аналитическое мышление, профессиональная презентация, умение работать в команде

Должностные обязанности

- Изучение и применение международной маркетинговой информации в области мебели
- Ведение работы в соответствии с маркетинговой политикой брендов, с которыми работает компания
- Подготовка печатной и соответствующей рекламной продукции компании
- Подготовка маркетинговых планов, бюджетов и предложений
- Ведение SMM активностей
- Соблюдение должностных инструкций, правил трудовой дисциплины и исполнение соответствующих поручений руководства

Заработная плата: Определяется на основе интервью, в зависимости от знаний и навыков кандидата.

Заинтересованные лица (кандидаты) могут отправить свои резюме с фотографией в формате pdf на адрес [email protected], указав в теме письма «Специалист по маркетингу», до 15.06.2018 г.