Помощник бухгалтера

İşin təsviri

В основные обязанности входит:

  • составлять первичные учетные документы
  • рассчитывать заработную плату, пособия и иные выплаты работникам
  • составлять бухгалтерские записи в соответствии с рабочим планом счетов
  • обеспечивать доступ к данным для проведения инвентаризации ​​​​​

Требования:

  • наличие высшего или среднее профессиональное образования- бухгалтерский учет, экономика
  • знать законодательство по бухгалтерскому, налоговому законодательству
  • опыт работы в программе 1С
  • знание русского языка
  • ответственность, исполнительность, внимательность
  • опыт работы в сфере бухгалтерского учёта

Условия работы:

  • график работы 5/2
  • оформление в соответствии с Трудовым Кодексом АР

Узнать подробную информацию Вы можете, позвонив по тел 050 233 34 23, 055 454 07 77

Часы приём: с 9.00 до 18.00, обед 13.00 до 14.00

Əsas vəzifələrə aşağıdakılar daxildir:

  • İlkin mühasibat sənədlərini tərtib etməyi
  • İşçilərin əmək haqqını, müavinətlərini və digər müavinətlərini hesablamağı
  • Mühasibat uçotunu hesabların iş planına uyğun tərtib etməyi
  • İnventarlaşdırma üçün məlumatlara giriş təmin etməyi

Tələblər:

  • Ali və ya orta peşə təhsili - Mühasibat, İqtisadiyyat
  • Mühasibat, vergi qanunvericiliyinə dair qanunvericiliyi bilmək
  • 1C proqramında iş təcrübəsinin olması
  • Rus dilinin bilməsi
  • Məsuliyyətli , çalışqan, diqqətli
  • Mühasibat təcrübəsinin olması

İş şəraiti:

  • İş qrafiki 5/2
  • Əmək Məcəlləsinə uyğun olaraq qeydiyyatı

 Telefonla zəng edərək ətraflı məlumat tapa bilərsiniz: 050 233 34 23, 055 454 07 77

Qəbul saatları: 9.00-18.00, nahar 13.00-14.00

AZPly composite tərəfindən digər vakansiyalar