PR & Event Manager

  • Flame Cinema
  • Elanın qoyulma tarixi: 09.08.2023
    Vakansiyaya müraciət tarixi bitmişdir.

İşin təsviri

Обязанности:

  • Развивать и поддерживать отношения с ключевыми представителями СМИ, журналистами и блогерами.
  • Создавать пресс-материалы и пресс-релизы.
  • Реагировать на запросы СМИ и выступать в качестве представителя на мероприятиях по необходимости.
  • Разработка концепции мероприятий.
  • Планирование и проведение мероприятий.
  • Вести переговоры с поставщиками для обеспечения эффективности затрат.
  • Предоставлять отчеты и аналитику после мероприятий
  • Разработка пост плана и копирайтинга для социальных сетей
  • Разработка и реализация стратегии продвижения страниц в социальных сетях: Facebook, İnstagram, TikTok, Telegram.
  • Отслеживать и анализировать ключевые показатели эффективности

Требования:

  • Любить смотреть кино)
  • Навыки управления проектами с возможностью одновременной работы над несколькими задачами и соблюдения сроков.
  • Отличные письменные и устные коммуникационные навыки.
  • Знание азербайджанского и русского языка в совершенстве (английский язык приветствуется)
  • Творческое мышление
  • Знание инструментов PR и программного обеспечения.
  • Знание тонкостей рекламы всех ключевых социальных сетей
  • Готовность работать вечерами и выходными в зависимости от графика мероприятий.
  • Уметь планировать свою работу и анализировать ее результаты
  • Опыт работы: более 1-го года на аналогичной должности

Условия:

  • Трудоустройство согласно ТК
  • Возможность повышения профессиональной квалификации
  • Дружный коллектив
  • Питание за счет компании
  • Ежемесячные корпоративные билеты в кино
  • График работы 5/2, с 10:00 - до 19:00
  • ЗП – 750azn

Пожалуйста, отправьте своё резюме c фотографией на адрес электронной почты:

İş barədə məlumat:

  • Əsas media nümayəndələri, jurnalistlər və bloqelər ilə əlaqələrin inkişaf etdirmək və qorumaq.
  • Mətbuat materialları və press-relizlərin hazırlanması.
  • Media tələblərinə cavab vermək və tədbirlərdə tələbat üzrə nümayəndə kimi iştirak etmək.
  • Tədbirlərin konsepsiyasını hazırlamaq.
  • Tədbirlərin planlaşdırılması və təşkilini həyata keçirmək.
  • Təchizatçılarla görüşmələr apararaq xərclərin effektivliyini təmin etmək.
  • Tədbirlər sonrası hesabatlar və təhlil təqdim etmək.
  • Sosial şəbəkələr üçün paylaşım planının hazırlanması və kopyraytinqi.
  • Facebook, İnstagram, TikTok, Telegram kimi sosial şəbəkə səhifələrinin təbliğat strategiyasını hazırlama və həyata keçirmə.
  • Əsas effektivlik göstəricilərini izləmə və təhlil etmək.

Tələblər:

  • Film izləməyi sevmək
  • Eyni zamanda bir neçə tapşırıq üzərində işləmə, layihələrin idarə olunması bacarığı.
  • Mükəmməl yazılı və şifahi kommunikasiya bacarığı.
  • Azərbaycan və rus dillərini mükəmməl bilmək (ingilis dili arzu edilir).
  • Yaradıcı düşünclərə sahib olmaq.
  • PR alətlərini və proqram təminatlarını bilmək.
  • Bütün əsas sosial şəbəkə reklamının incəliklərini bilmək.
  • Tədbirlərin grafikinə uyğun olaraq axşam və həftəsonları işləməyə hazırlıq.
  • Öz işini planlamağını və nəticələrini təhlil etmə bacarığı.
  • İş təcrübəsi: 1 ildən çox oxşar vəzifədə.

Şərtlər:

  • Müqavilə əsasında əmək haqqı
  • Peşəkar bacarıqların artırılması imkanı
  • Şirkət tərəfindən qidalanma
  • Aylıq korporativ kino biletləri
  • İş vaxtı 5/2, 10:00 - 19:00 arası
  • Əmək haqqı - 750 AZN

Zəhmət olmasa, öz CV-nizi və şəklinizi elektron poçt ünvanına göndərin.