Специалист по андеррайтингу

  • M Bulak BOKT MMC
  • Elanın qoyulma tarixi: 02.11.2021
    Vakansiyaya müraciət tarixi bitmişdir.

İşin təsviri

Требуемые качества:

  • Женщина
  • Возраст 23-27 лет
  • Опыт работы в финансовой сфере является преимуществом
  • Высшее/неоконченное высшее образование.
  • Знание азербайджанского и русского языка на высшем уровне
  • Умение работать с большими объемами информации.
  • Опытный пользователь ПК (владение программами Word, Excel,  Outlook, Интернет).
  • Быстрая обучаемость, активность, ответственность, внимательность,  дружелюбие, инициативность.
  • Отличные коммуникативные навыки, грамотная речь, ориентация на  результат

Задачи:

  • Рассмотрение запросов
  • Выявление и предотвращение подозрительных документов.
  • Проверка документов заявителя.
  • Сбор и анализ информации из различных баз данных.
  • Верификация.
  • Принятие решения по заявкам на получение кредита.
  • Формирование отчетности.

Со стороны компании:

  • Трудовой договор
  • Время работы: 09:00- 18:00
  • Рабочие дни 5/2
  • Зарплата по соглашению

Tələb olunan keyfiyyətlər:

  • Qadın
  • Yaş 23-27
  • Maliyyə sahəsində iş təcrübəsi üstünlükdür
  • Ali/natamam ali təhsil
  • Azərbaycan və Rus dillərini sərbəst bilmək sərbəst
  • İri həcmli məlumatlarlarla iş bacarığı.
  • Təcrübəli PK istifadəçisi (Word, Excel, Outlook, İnternet proqramlarını bilmək)
  • Tez öyrənməyə yönəlik, aktiv, məsuliyyətli, diqqətli, insansevər, təşəbbüskar
  • Əla ünsiyyət bacarıqları,  səlis danışıqmaq, nəticəyə yönəlik .

Vəzifələri:

  • Müraciətlərə baxmaq
  • Şübhəli sənədləri aşkar etmək və qarşısını almaq
  • Müraciətçinin sənədlərini yoxlamaq
  • Müxtəlif məlumat bazalarından məlumatları toplamaq və təhlil etmək.
  • Verifikasiya
  • Kredit müraciətlərində qərar qəbul etmək
  • Hesabat tərtib etmək.

Şirkət tərəfindən təklif olunlar:

  • Əmək müqaviləsi
  • İş qrafiki: 09:00- 18:00
  • İş günləri: 5/2
  • Əmək haqqı razılaşma yolu ilə