Məhsulların dəstəyi və inkişafı üzrə baş mütəxəssisi

  • Azericard
  • Elanın qoyulma tarixi: 16.11.2020
    Vakansiyaya müraciət tarixi bitmişdir.

İşin təsviri

Vəzifə:

• Minimum vaxt sərfi ilə verilən tapşırıqların effektiv həll edilməsi;
• Rəhbərlik tərəfindən verilmiş tapşırıqların vaxtında və dəqiq həyata keçirilməsi;
• Kart məhsulları üçün müəyyən edilmiş texniki iş tapşırıqlarının təhlilinin aparılması;
• Müştərilərlə əlaqə (banklar, tərəfdaşlar və proqram təminatçıları);
• Müstəqil müəyyən vəzifələri etmək imkanı, təşkilat daxili və xarici arasında əlaqələri dəstəkləmək;
• Yeni/mövcud layihələrin idarə olunması və dəstəyi;
• Xüsusi proqramdan istifadə edərək təyin olunmuş sənədlərin işlənməsi;
• Xidmət məlumatlarının məxfiliyinin qorunması.

Tələblər:

• Ali təhsil – texniki sahədə;
• Bank kartı məhsullarının yaradılması, saxlanılması və təhlili ilə əlaqəli kart biznesində məlumat sahibi;
• Bu sahədə ən azı 3 il iş təcrübəsi;
• WAY 4 sisteminin ”Məhsul” quruluşunun tərkib hissələrini anlamaq;
• Azərbaycan və rus dilini sərbəst, İngilis dilində texniki sənədləri oxuya və anlaya bilməli;
• Ünsiyyətcil, diqqətli, dəqiq və məsuliyyətli;
• Öz üzərində işləmə və inkişaf etmə qabiliyyəti;
• Analitik düşüncə tərzinə sahib;
• Komandada işləmək bacarığı olmalıdır.

Namizədlərdən CV-lərini “Məhsulların dəstəyi və inkişafı üzrə baş mütəxəssisi” mövzusu ilə [email protected] ünvanına göndərmək xahiş olunur.

Azericard является первым в Азербайджане процессинговым центром, полностью сертифицированным Международными Платежными Системами MasterCard, Visa, American Express, Diners Club и т.д. На данный момент активна следующая вакансия: Главный специалист отдела поддержки и развития продуктов.

Обязанности:

- Эффективно решать поставленные задачи с минимальными временными затратами;
- Своевременное и четкое выполнение поставленных руководством задач;
- Анализ и вывод поставленных технических бизнес задач по карточным продуктам;
- Общение с клиентами (банками, партнерскими структурами, вендорами ПО);
- Умение самостоятельно ставить задачи, организовывать командную работу по их исполнению и распределять с учетом взаимосвязи между разными структурами как внутри организации, так и вне ее;
- Внедрение и поддержка новых/ существующих проектов;
- Работа по обработке назначенных документов при помощи специализированного ПО;
- Сохранение конфиденциальности служебной информации.

Требования:

- Степени бакалавра в технической области;
- Обладание знаниями в карточном бизнесе, связанном с созданием, ведением и анализом карточных продуктов банка;
- Опыт работы в данной сфере не менее 3 лет;
- Знания азербайджанского и русского языков на свободном уровне, чтение и понимание технической документации на английском языке;
- Коммуникабельность, организованность, внимательность, пунктуальность, ответственность;
- Желание развиваться и способность самообучаться;
- Аналитический склад ума;
- Умение работать в команде.

Заработная плата зависит от знаний кандидата. Просим кандидатов представить свои СV с темой “Главный специалист отдела поддержки и развития продуктов” по адресу: [email protected]

Примечание: только подходящие кандидаты будут приглашены на собеседование.

İşəgötürənin reytinqi