Barista

  • Le Plaisir
  • Elanın qoyulma tarixi: 27.03.2024
    Vakansiyaya müraciət tarixi bitmişdir.

İşin təsviri

Vəzifə öhdəlikləri:

  • İçkiləri müəyyən edilmiş standartlara (tex-kart uzre) müvafiq olaraq təqdim etmək.
  • Texniki avadanlıqla iş. Avadanlıqların düzgün təmizliyi və xidməti.
  • Məhsulun saxlanması: Coffee, çay, sirop, süd, digər inqrediyentlər və içkilərin ehtiyatlarını idarə etmək. Məhsulların mövcudluğunun yoxlanılması.
  • Müştərinin gülərüz qarşılanması, və sifarişlərində onlara köməklik göstərmək.
  • İçki və məhsullarda istifadə olunan inqrediyentlər haqqında biliklər.
  • İş yerinin açılması və bağlanması ilə əlaqəli verilmiş vəzifələrin yerinə yetirilməsi.
  • İaşə obyektinin menyusunu tərtib etmək bacarığı.

Namizədə tələblər:

  • Yaş: 23-35.
  • 2-3 il barista iş təcrübəsi.
  • Dil biliyi: Azərbaycan dili - Əla, Rus dili - Əla, İngilis dili – arzuolunandır.
  • Həm coffenin barədə həm də içkilər barədə tam bilikli.
  • Yüksək kommunikasiya və insanlarla ünsiyyət qurma bacarığı.
  • Sürətli templi mühitdə çox tapşırıq və səmərəli işləmək bacarığı.
  • Müsbət münasibət və öyrənmək istəyi.
  • Qonaqlar və işçilər  ilə ünsiyyət qurmaq bacarığı.
  • Pozitiv yanaşma, mehriban davranış və mükəmməl müştəri xidməti göstərmək həvəsi.
  • Ehtiyac olduqda həftə sonları və bayram günü işləmək üçün çeviklik.

Əmək haqqı:

  • 600-800 AZN (müsahibə zamanı işçinin bacarıqları yoxlanıldıqdan sonra müəyyən ediləcək).
  • Əmək haqqı + tips + service charge %.

İş qrafiki:

  • 6 günlük / 8 saat - növbəli.
  • AR Əmək qanunveriliciyinə əsasən rəsmiləşdirilmə.

Təminatlar:

  • Kafe məhsullarına işçi endirimləri.
  • İşçilərin naharla təmin edilməsi.
  • İş qrafikini dəyişdirmək imkanı.
  • Həftədə bir istirahət günü.
  • Şirkət daxilində irəliləyiş və inkişaf imkanları.
  • Dəstəkləyən komanda üzvü ilə əyləncəli və əhatəli iş mühiti.

İşə müraciət etmək üçün:

Maraqlanan namizədlər CV-lərini emaila və ya 055 970 5737 nömrəsinə göndərə və ya əlavə suallar üçün zəng edə bilərlər.

Местоположение кафе: улица Джейхунбей Хаджибейли, 133, рядом с парком Дадагоргут/Зоопарк.

Обязанности:

  • Приготовление напитков в соответствии с рецептурой и стандартами заведения (стандартами тех-карты).
  • Работа с оборудованием. Регулярная очистка и обслуживание оборудования.
  • Приветствие и обслуживание клиентов с улыбкой и вежливостью.
  • Знание меню и ингредиентов, использованных в напитках и продукции.
  • Хранение продуктов: Управление запасами кофе, чая, сиропов, молока и других ингредиентов. Проверка наличия необходимых продуктов.
  • Выполнение порученных задач, связанных с открытием и закрытием заведения.
  • Сотрудничество с командой кафе для обеспечения отличного сервиса и беспрепятственной работы.
  • Предоставление помощи клиентам в выборе товаров, предоставление информации о товарах

Требования:

  • Возраст: 23-35 лет
  • Опыт работы 2-3 года на должности кассира или в области обслуживания клиентов в аналогичном заведении.
  • Знание языков: азербайджанский - отлично, русский - отлично, английский – желателен.
  • Глубокие знания и понимание как кофейных так и других напитков.
  • Хорошие навыки общения.
  • Хорошее умение продавать.
  • Возможность выполнять несколько задач и работать эффективно в быстром темпе.
  • Внимание к деталям и точность при проведении транзакций.
  • Положительное отношение и готовность к обучению.
  • Гибкость для работы по выходным и праздникам при необходимости.

Заработная плата:

  • 600-800 азн (определяется после проверки навыков сотрудника во время собеседования).
  • Зарплата + чаевые + сервисный сбор %.

Часы работы:

  • 6 дней / 8 часов – посменно.
  • Официальное трудоустройство согласно трудовому кодексу АР.

Преимущества:

  • Скидки для сотрудников на продукцию кафе.
  • Предоставление обеда сотрудникам.
  • Возможность изменения графика работы.
  • Один выходной в неделю.
  • Возможности для продвижения и роста внутри компании.
  • Веселая и интересная рабочая среда с поддерживающей командой.

Для подачи заявки на работу: Заинтересованные кандидаты должны отправить свое резюме/CV на email или номер 055 970 5737 или позвонить для получения дополнительной информации.

Le Plaisir tərəfindən digər vakansiyalar