Kassir-Satıcı

  • Le Plaisir
  • Elanın qoyulma tarixi: 27.03.2024
    Vakansiyaya müraciət tarixi bitmişdir.

Kafenin yerləşdiyi yer: Ceyhunbəy Hacıbəyli küçəsi 133, (Dədəqorqut parkı/Zooparkının yanı)

Vəzifə öhdəlikləri:

  • Müştəriləri gülərüz və nəzakətlə qarşılamaq və onlara xidmət göstərmək.
  • Məhsulların mağazaya sifarişi və qəbulu.
  • Malların vitrində yerləşdirilməsi.
  • POS sistemindən istifadə edərək əməliyyatları dəqiq və səmərəli şəkildə emal etmək və ödənişləri qəbul etmək.
  • Bütün məhsulların mövcudluğunun yoxlamaq.
  • Müştəri zənglərinə və sorğularına cavab vermək və məhsullar və təkliflər haqqında məlumat vermək.
  • İçki və məhsullarda istifadə olunan inqrediyentlər haqqında biliklər.
  • Mükəmməl xidmət və rahat əməliyyatları təmin etmək üçün kafe komandası ilə əməkdaşlıq etmək.
  • Malın seçimində müştəriyə köməyin göstərilməsi, mal haqqında məlumatın verilməsi.
  • Kafeda təklif olunan məhsullar haqqında mütləq məlumatlı olmaq.

Namizəd tələbləri:

  • Yaş: 23-35
  • Əvvəllər oxşar müəssisədə kassir və ya müştəri xidməti vəzifəsində 2-3 il iş təcrübəsi
  • Dil biliyi: Azərbaycan dili - Əla, Rus dili - Əla, İngilis dili – arzulanan
  • Yüksək kommunikasiya və insanlarla ünsiyyət qurma bacarığı
  • Satış bacarığı
  • Sürətli və səmərəli işləmək bacarığı
  • Əməliyyatların aparılmasında təfərrüata və dəqiqliyə diqqət
  • Müsbət münasibət və öyrənmək istəyi
  • Ehtiyac olunduğu zaman həftə sonları və bayram günlərində işləmək üçün çeviklik

Əmək haqqı:

  • 500-700 AZN (müsahibə zamanı işçinin bacarıqları yoxlanıldıqdan sonra müəyyən ediləcək)
  • Əmək haqqı + tips + service charge %

İş qrafiki:

  • 6 günlük / 8 saat - növbəli
  • AR Əmək qanunveriliciyinə əsasən rəsmiləşdirilmə

Təminatlar:

  • Kafe məhsullarına işçi endirimləri
  • İşçilərin yeməklərinin təmin edilməsi
  • İş qrafikinin dəyişdirilmək imkanı
  • Həftədə bir tətil  Şirkət daxilində irəliləyiş və inkişaf imkanları
  • Dəstəkləyici komanda ilə əyləncəli və dəstəkli iş mühiti

İşə müraciət üçün:

Maraqlanan namizədlər CV-lərini emaila və ya 055 970 5737 nömrəsinə göndərə və ya əlavə suallar üçün zəng edə bilərlər.

Местоположение кафе: улица Джейхунбей Хаджибейли, 133, рядом с парком Дадагоргут/Зоопарк.

Обязанности:

  • Приветствие и обслуживание клиентов с улыбкой и вежливостью. Принятие заказов.
  • Координация заказа и доставки продукции кафе.
  • Выкладка продукции на витрину.
  • Осуществление транзакций точно и эффективно с использованием нашей кассовой системы и прием платежей.
  • Проверка наличия всех продуктов.
  • Отвечать на звонки и запросы клиентов, предоставлять информацию о продукции и предложениях.
  • Знание меню и ингредиентов, использованных в напитках и закусках.
  • Сотрудничество с командой кафе для обеспечения отличного сервиса и беспрепятственной работы.
  • Предоставление помощи клиентам в выборе товаров, предоставление информации о товарах.

Требования:

  • Возраст: 23-35 лет.
  • Опыт работы 2-3 года на должности кассира или в области обслуживания клиентов в аналогичном заведении.
  • Знание языков: азербайджанский - отлично, русский - отлично, английский – желателен.
  • Хорошие навыки общения и умение продавать.
  • Возможность выполнять несколько задач и работать эффективно в быстром темпе.
  • Внимание к деталям и точность при проведении транзакций.
  • Положительное отношение и готовность к обучению.
  • Гибкость для работы по выходным и праздникам при необходимости.

Заработная плата:

  • 500-700 азн (определяется после проверки навыков сотрудника во время собеседования).
  • Зарплата + чаевые + сервисный сбор %.

Часы работы:

  • 6 дней / 8 часов - посменно
  • Официальное трудоустройство согласно трудовому кодексу АР.

Преимущества:

  • Скидки для сотрудников на продукцию кафе.
  • Предоставление обеда сотрудникам.
  • Возможность изменения графика работы.
  • Один выходной в неделю.
  • Возможности для продвижения и роста внутри компании.
  • Веселая и интересная рабочая среда с поддерживающей командой.

Для подачи заявки на работу: Заинтересованные кандидаты должны отправить свое резюме/CV на email или номер 055 970 5737 или позвонить для получения дополнительной информации.

Le Plaisir tərəfindən digər vakansiyalar