Layihə mühəndisi

  • Terrastruc
  • Elanın qoyulma tarixi: 28.02.2024
    Vakansiyaya müraciət tarixi bitmişdir.

İşin təsviri

Vəzifə öhdəlikləri:

  • Tikinti üçün layihə və sənədlərin hazırlanması
  • İstehsalat prosesslərin orqanizasiyası və tikintinin idarə olunması
  • İş planının hazırlanması və qrafikin riayyət olunmasına nəzarət
  • İşin icra olunması barədə hesabatların aparılması
  • Büdçə xərclərinə və inşaat mallarının təchizatına nəzarət
  • Tikinti zamanı ortaya çıxan problemlərin həll edilməsi
  • İşlərin optimizasiyasını, effektivliyin artırılmasını və xərclərin azadılmasını məqsədi ilə analitikanın aparılması
  • Normativ və standartların tələblərini təmin etmək
  • İclaslarda iştirak etmək

İdeal namizəd aşağıdakı xüsusiyyətlərə malik olmalıdır:

  • Tikinti sahəsində 5 ildən artıq iş təcrübəsi
  • AutoCad və Excel proqramlarını mükəmməl bilməlidir
  • Planlaşdirma və, avadanlıqların yerləşdirilməsi daxil olmaqla, layihə idarəçiliyi bacarıqlarına sahib olmalıdır
  • Görülən işin keyfiyyətinə nəzarət edə bilməli və lazım olduqda prossesə müdaxilə edə bilməlidir
  • Tikinti üsluqlarından və texnoloji proseslərdən anlamalıdır
  • Təhlükəsizlik texnikalarından və normativlərdən anlamalıdır
  • Problemlərin təyin olunması və işin optimizasiyası üçün hər layihə boyunca düzgün analız apara bilməlidir

Bizim təklifimiz:

  • Maaş müsahibədə müzakirə olunacaq
  • iş rejimi həftə içi 6 gün
  • Korporativ nəqliyyat
  • Korporativ nömrə
  • Karyera irəliləyişi
  • Müqavilə əsasında iş imkanı

Ünvan: Bakı, Nardaran qəs. (Sea Breeze Resort ərazisində).

Обязанности ПТО-инженера:

  • Составление чертежей и документов для строительства
  • Организация производственных процессов и контроль за строительством
  • Составление плана работ и контроль за выполнением графика
  • Подготовка отчетов о выполнении работ
  • Контроль за расходом выделенного бюджета и за поставками строительных материалов
  • Решение проблем, возникших в процессе строительства
  • Аналитика для оптимизации процессов, эффективности работ и снижения затрат
  • Тренинги по безопасному обращению со специализированной техникой/аппаратурой
  • Соблюдение требований нормативов и стандартов
  • Участие в совещаниях и согласованиях

Идеальный кандидат должен:

  • Иметь стаж от 5 лет
  • Знать Autocad и Excel в совершенстве
  • Обладать навыками планирования и управления проектами, включая расстановку оборудования
  • Уметь контролировать качество выполняемых работ, вносить своевременные правки в процессе строительства
  • Хорошо разбираться и понимать технологические процессы и методы строительства
  • Знать нормативы и требования техники безопасности
  • Проводить анализ для выявления проблем и оптимизации процессов после каждого проекта
  • Быть аккуратным и внимательным
  • Стремиться совершенствовать свои знания, автоматизировать работу путём изучения и внедрения различных программ

Что мы предлагаем:

  • ЗП будет оговорена на собеседовании
  • Рабочий режим 6 дней в неделю
  • Корпоративный транспорт
  • Корпоративный номер
  • Карьерный рост
  • Работа по контракту

Адрес: Баку, поселок Нардаран (На территории Sea Breeze Resort).