Texniki dəstək üzrə mütəxəssis

  • GPS Solutions
  • Elanın qoyulma tarixi: 12.07.2021
    Vakansiyaya müraciət tarixi bitmişdir.

İşin təsviri

Əsas tələblər:

• Avadanlıqların konfiqurasiyası, şirkətin proqram təminatı ilə iş
• Müştərilər ilə iş (təlimlərin keçirilməsi, hesabatların hazırlanması, xidməti dəstək)
• Yeni texniki həllərin axtarışı və tətbiqi

Bacarıq və qabiliyyətləri:

• Yaxşı kompüter biliyi
• Elektron və elektrik mühəndisliyi bilikləri
• Dəqiqlik və çalışqanlıq
• Ali və ya orta təhsil

İş barədə məlumat:

• Əmək haqqı: 1000 AZN
• Tam iş günü, I-V – 09.00-18.00, VI – 10.00-16.00
• Yaş həddi: 24 – 35
• İş yeri: Bakı şəhəri

Marağı olan namizədlər ərizələrini 2021-ci ilin İyul ayının 20-dək [email protected] ünvanına göndərə bilərlər.

Xahiş edirik email-ın “mövzu” bölməsində vəzifənin adını qeyd edəsiniz. Əks halda, müraciətiniz nəzərə alınmayacaq.
Yalnız seçilmiş namizədlər ilə əlaqə saxlanacaq. Telefonla müraciətlər baxılmır.

Cпециалист технической поддержки

Компания GPS Solutions LLC, ведущий интегратор GPS услуг в Азербайджане, объявляет набор на позицию специалиста по технической поддержке.

Функциональные обязанности:

• Настройка оборудования, работа с программным обеспечением компании
• Работа с клиентами (проведение тренингов, обработка отчётов, проведение сервисной поддержки)
• Поиск и создание новых технических решений

Основные требования к кандидату:

• Хорошие знания компьютера
• Знания в электронике и электротехнике
• Пунктуальность и исполнительность
• Высшее или среднее образование

Информация о вакансии:

• Зарплата: 1000 AZN
• Режим работы: понедельник-пятница 09:00 – 18:00, суббота 10:00 – 16:00
• Возраст: 24 – 35
• Место работы: г. Баку

Заинтересованные кандидаты могут подать заявку на [email protected] до 20 июля 2021 года.

Просьба указать название должности в «Теме» электронного письма, иначе ваше резюме не будет рассмотрено. Заявки по телефону не принимаются.