Satıcı - konsultant

Vəzifə öhdəlikləri:

- Müştərilərlə xoş və mehriban ünsiyyət qurmaq;
- Məhsullar haqqında ətraflı məlumatları öyrənmək və müştərilərə yüksək səviyyədə təqdim etmək;
- Mağazanın satışları ilə bağlı kampaniyalar haqqında məlumatlı olmaq və hər bir müştəriyə aydın şəkildə çatdırmaq;
- Məhsulları n səliqəli qaydada rəflərə, dolablara və vitrinlərə yığmaq, məhsulları və rəfləri təmiz və səliqəli saxlamaq;
- Tələb olunduqda müvafiq təlimlərdə və tədbirlərdə iştirak etmək;
- Kassa əməliyyatlarını kecirmək bacarığı;

Tələblər:

- Yalnız xanım namizədlər 21-40 yaş arası,
- Azərbaycan və rus dili bilikləri mütləqdir, İngilis dili başlanğıc səviyyədə;
- Kollektivdə işləmək bacarığı;
- Ünsiyyətçil və yüksək danışıq qabiliyyəti;
- Müştəri yönümlülük və müştərilərlə ünsiyyət qurmaq bacarığı;
- Aktiv, çevik, təşəbbüskar, məsuliyyətli.
- Kompyuterdə işləmək bacarığı (Word, Excel), 1С programını bilənlərə üstünlük verilir

İş şəraiti:

- Həftədə iki istirahət günü (2 gündən bir);
- İş saatı: 09:00-dan 22:00-dək;
- Əmək haqqı + satışdan bonuslar verilir;
- Təcrübəli təlimçi tərəfindən təlimlərin aparılması;
- AR əmək məcəlləsinə əsasən sənədləşmə;

Zəhmət olmasa CV-lərinizi [email protected] emailinə göndərin

Продавец - консультант

Должностные обязанности:

- Быть приветливой и умение наладить дружелюбный контакт с клиентом;
- Изучать обширный материал по продукции и уметь правильно преподносить его клиенту, дать верную консультацию;
- Быть осведомленным по поводу всех действующих акций в магазине и осведомлять клиентов;
- продукцию и магазин содержать в чистоте и порядке, аккуратно выкладывать товар на полки, витрины и в ящики;
- Быть готовым участвовать на тренингах и в любых проводимых мероприятиях;
- Умение проводить кассовые операции;

Требования:

- Только девушки/женщины от 21 до 40 лет,
- Владение азербайджанским и русским языками обязательно, знания английского на элементарном уровне;
- Умение работать в коллективе;
- Коммуникабельность и умение грамотно разговаривать;
- Быть клиентоориентированной и умение входить в контакт с клиентом;
- Быть активной, энергичной, полной энтузиазма,ответственной.
- Умение работать на компьютере (Word, Excel), знание программы 1С предпочтительно

Условия работы:

- 2 выходных дня в неделю ;
- время работы: c 09:00 до 22:00 по графику;
- Зарплата + бонусы от продаж;
- Тренинги, проводимые опытным тренинг-менеджером;
- оформление согласно трудового кодекса;

Пожалуйста, высылайте ваше CV по адресу [email protected]