Инженер по оросительным системам

  • AgroSpace MMC
  • Elanın qoyulma tarixi: 22.07.2019
    Vakansiyaya müraciət tarixi bitmişdir.

Работа в компании, занимающейся проектированием и монтажем различных типов оросительных систем.

Обязанности:

1. Проектировка оросительных систем
2. Руководство процессом монтажа данных систем.
3. Проведение сервисных работ.
4. Обслуживание системы клиента в процессе работы, обучения эксплуатации персонала клиентов.
5. Командировки в различные регионы республики.

Требования:

1. Высшее техническое образование (желательно гидротехнический или сельскохозяйственный профиль).
2. Водительское удостоверение кат. В, уверенное вождение автомобиля.
3. Готовность к командировкам.
4. Знание программы AutoCAD.
5. Обязательное свободное владение азербайджанским и русским языками, владение английским языком будет преимуществом для кандидата.
6. Умение читать гидравлические и электрические схемы.
7. Желание учиться и развиваться в уникальном направлении - сфера оросительных систем в сельском хозяйстве.
8. Коммуникабельность, умение работать как и в команде, так и самостоятельно.

Примечание:

Зарплата индивидуально обсуждается на основе опыта сотрудников.

Заинтересованные лица могут отправить свое резюме на адрес [email protected], указав название должности.

Suvarma Sistemlər üzrə Mühəndisi

Müxtəlif növ suvarma sistemlərinin layihələndirməsi və quraşdırılması ilə məşğul olan şirkətdə iş.

Vəzifələri:

1. Suvarma sistemlərinin layihələndirilməsi
2. Suvarma sistemlərinin quraşdırılması prosesinə rəhbərlik.
3. Xidməti işlərin təşkili.
4. İş prosesində müştərinin sisteminə xidmət göstərmək, müştərinin əməkdaşlarına sistemin iş qaydalarını öyrətmək.
5. Respublikanın müxtəlif bölgələrinə işgüzar səfərlər.

Tələblər:

1. Ali texnikitəhsil (hidrotexniki və ya kənd təsərrüfatı profili arzu edilir).
2. B kategoriyalı sürücülük vəsiqəsi, nəqliyyatı etibarlı idarəetmə qabiliyyəti.
3. Ezamiyyətlərə getmək imkanı.
4. AutoCAD proqramında işləmək qabiliyyəti.
5. Azərbaycan və rus dillərini sərbəst bilmək, ingilis dilini bilən namizədlərə üstünlük verilir.
6. Hidravlika və elektrik sxemlərini oxumaq qabiliyyəti.
7. Unikal istiqamətdə - kənd təsərrüfatında suvarma sistemləri sahəsində öyrənmək və inkişaf etmək arzusu.
8. Ünsiyyətlilik, həm komanda tərkibində, həm də müstəqil işləmək qabiliyyəti.

Qeyd:

Əmək haqqı fərdi olaraq, işçinin təcrübəsinə əsasən müzakirə olunur.

Maraqlanan şəxslər CV-ni, vakansiyanın (vəzifənin) adını göstərməklə, [email protected] ünvanına göndərə bilərlər.