Satış təmsilçisi

İşin təsviri

Luxury Life Group

Eksklyuziv mebel və ev aksesuarlarnın şourumu olan “Luxury Life Interiors" dünyaca məşhur olan Roberto Cavalli, Fendi Casa, Trussardi Casa, Bentley Home və bu kimi, İtalyan brendlərini Azərbaycanda təmsil edir.

Luxury Life Group” "Satış təmsilçisi" vəzifəsi üzrə vakansiya elan edir:

Namizədə tələblər:

- Yaş: 25-40
- Təcrübə: 3 il lyuks malların satışı sahəsində
- Təhsil: Ali təhsili olanlara üstünlük veriləcək
- Dil bilikləri: Azərbaycan və rus əla, ingilis yaxşı
- Kompüter bilikləri: MC Office, Outlook
- Email vasitəsilə peşəkar yazışma
- Şəxsi keyfiyyətlər: Yüksək etik-davranış, komandada və stress altında işləmək bacarığı
- Görünüş: Xoş və gülərüz (bəylər boyu minimum 175 sm, xanımlar minimum 165 sm)
- Marağı: Moda və dizayn trendləri, lyuks və dəbli həyat tərzi
- Məhsulun düzgün təqdimatı və müştərilərlə ünsiyyət qurma

Vəzifə funksiyaları

- Müştərilərə brend barədə ətraflı məsləhətin verilməsi
- Müştərilərə mədəni xidmətin göstərilməsi və müştərilərlə nəzakətli davranış
- Vəzifə təlimatına, əmək intizamı qaydalarına və rəhbərlik tərəfindən müvafiq tapşırıqların icrasına riayyət
- Mebellərin səliqə-səhmanına və təmizliyinə riayyət
- Satışdan öncə hazırlıq işlərinin təmin edilməsi
- Müştəriyə yeni mallar, endirim kampaniyaları və digər tədbrlər barədə məlumatın verilməsi
- Müştəriyə bütün növ mebel və ev aksessuarlarının alış qaydası barədə dolğun izahat vermək
- Malların sifarış və satışını düzgün rəsmiləşdirmək
- Malların müsir şəkildə çatdırılmasını təmin etmək

Əmək haqqı: Namizədin bilik və bacarığından asılı olaraq müasahibə əsasında təyin olunur

Marağı olan şəxslər (namizədlər) öz CV-lərini (fotoşəkil daxil olmaqla)  pdf formatında, mövzu yerində "Satış təmsilçisi" sözünü qeyd etməklə [email protected] ünvanına 11.01.2019-ci il tarixinə qədər göndərə bilər.

«Luxury Life Group»

Шоу-рум эксклюзивной мебели и аксессуаров для дома «Luxury Life Interiors» представляет в Азербайджане такие всемирно известные итальянские бренды, как Roberto Cavalli, Fendi Casa, Trussardi Casa, Bentley Home и т.п.

«Luxury Life Group» объявляет вакансию на должность «Торговый представитель»:

Требования к кандидату:

- Возраст: 25-40 лет
- Опыт: 3 года работы в сфере продажи товаров класса люкс
- Образование: Высшее образование (желательно)
- Владение языками: Азербайджанский и русский – отлично, английский – хорошо
- Компьютерные навыки: MC Office, Outlook
- Умение правильно презентовать продукт, коммуникабельность и гибкость в общении с клиентами
- Навыки профессиональной переписки
- Соответствие этическим нормам поведения, умение работать в команде и в стрессовых условиях
- Внешность: Приятная и презентабельная (мужчины ростом минимум 175 см, женщины – минимум 165 см)
- Знание тенденций в моде и дизайне

Должностные обязанности

- Предоставление клиентам подробной информации о бренде
- Качественное обслуживания клиентов и вежливое отношение
- Соблюдение должностных инструкций, правил трудовой дисциплины и исполнение соответствующих поручений руководства
- Поддерживание чистоты и аккуратности мебели
- Проведение подготовительных работ перед продажей
- Предоставление клиенту информации о новых товарах, скидочных кампаниях и других мероприятиях
- Предоставление клиенту всесторонней информации о порядке покупки мебели и домашних аксессуаров всех типов
- Правильное оформление заказов и продажи товаров
- Обеспечение качественной доставки товаров

Заработная плата: Определяется на основе интервью, в зависимости от знаний и навыков кандидата

Заинтересованные лица (кандидаты) могут отправить свои резюме (с фотографией) в формате pdf на адрес [email protected], указав в теме письма «Торговый представитель», до 11.01.2019 г.