Proyekt koordinatoru

İşin təsviri

AVROPA LİFT SİSTEMLƏRİ MMC

Avropa Lift Sistemləri (ALS) Azərbaycan ərazisində lift avadanlıqlarını təchiz edən ən iri şirkətlərdən biridir.
Şirkət sərnişin, yük, mətbəx, xəstəxana, avtomobil və başqa müxtəlif şaquli nəqliyyat avadanlıqlarının təchizatını, təmirini və xidmət göstərilməsini həyata keçiririk.
Biz servisə xüsusi diqqət yetiririk və yüksək səviyyəli texniki xidmətə təminat veririk.

Proyekt koordinatoru:

Əmək haqqı 500 AZN-dən

Əsas vəzifə və öhdəlikləri:

• mütəxəssis qrupuna rəhbərlik etmək
• lift avadanlığının ehtiyyat hissələrinin istehsalçı şirkətlərdən gətirilməsi üçün danışıqların aparılması
• ehtiyyat hissələrinin istehsalçı şirkətlərdən gətirilməsi
• ehtiyyat hissələrinin anbarı ilə işləmək
• rəhbərlik üçün hesabatların hazırlanması

Tələblər:

• 30-45 yaşlı kişi
• ali texniki savad (mühəndis-elektromexanik)
• işin təşkili və icrası
• lift bazarı haqqında məlumat və prioritetlərin təyini
• kompyuter proqramlarının biliyi
• azəri, rus, ingilis və türk dillərinin biliyi

İş şərtləri və məşğulluq:

• 9.00-18.00
• tam məşğulluq, tam əmək günü

CV azəri və rus dillərində [email protected] ünvana göndərilsin

Avropa Lift Sistemləri (ALS) - крупнейший поставщик лифтового оборудования на территории Азербайджана.
Основной вид деятельности – поставка, проектирование и монтаж  пассажирских, грузовых, кухонных и лифтов специального назначения, а также эскалаторов и травелаторов для организаций и частных лиц.
Мы уделяем особое значение сервису и гарантируем высокий уровень технического обслуживания. Опыт и профессионализм квалифицированных специалистов компании, наряду с использованием современных технологий обеспечивают безопасную и бесперебойную работу оборудования.

Координатор проекта

Зарплата от 500 АЗН

Обязанности:

• умение руководить группой специалистов
• умение вести переговоры с производителями лифтового оборудования и на поставку запасных частей  к ним
• составление графиков по ремонту и обслуживанию лифтов
• заказ запасных частей на заводе-производителе
• работа со складом запасных частей
• подготовка отчетов для руководства

Требования к соискателю:

• мужчина 30-45 лет
• высшее образование (инженер-электромеханик)
• умение организовать и вести работу
• знание рынка и определение приоритетов
• знание компьютерных программ
• знание азербайджанского, русского, турецкого и английского языков

Условия работы и занятость:

• с 9.00-18.00
• полная занятость, полный рабочий день

CV составлять на русском азербайджанском и русском языках

Высылать по адресу: [email protected]

Avropa Lift Sistemləri tərəfindən digər vakansiyalar