Onlayn alış-veriş bölməsinin koordinatoru

  • ASE Logistics
  • Elanın qoyulma tarixi: 23.01.2024
    Vakansiyaya müraciət tarixi bitmişdir.

E-commerse müştəri əməkdaşı axtarırıq ki, onlayn göndərilmələrin təşkilində bizim komandamıza qoşulsun.

Dil bacarığı:

  • Azərbaycanca - Sərbəst
  • Rusca - Sərbəst
  • İngiliscə - İstənilir
  • Türkcə - İstənilir.

Tələblər və ümumi məlumat:

  • Namizədin yaşı 20-35 yaş arası olmalıdır;
  • Müştəri ilə əlaqə sahəsində və xidmət təqdimatında 1 ildən çox iş təcrübəsi olmalıdır;
  • MS Office (xüsusilə Excel, Outlook) bilmək vacibdir.
  • Əla əlaqələşmə və danışıq aparmaq bacarığı, şəxsi əlaqə və danışıqlar aparmaq bacarığı
  • Stress şəraiti altında işləmək bacarığı və tapşırıqları həll etmək üçün tez reaksiya göstərmə bacarığı.

Vəzifə vəzifələri:

  • Xaricdən gələn sifarişlərin (avia daşıma) bütün əmrlərinin koordinasiyası
  • Kargo çatdırılması ilə əlaqədar müştəridən gələn suallara cavab vermək və tez həll yolları təklif etmək
  • Göndərilmədən sonra müştərini paket statusu yeniləmək, çatdırılma təşkil etmək.
  • İş günü ərzində müştəri ilə daim əlaqə
  • Yük daşıma agentləri ilə günlük əlaqələr və yük göndərişini vaxtında izləmək
  • Gündəlik təmas və gömrük brokeri ilə təchizatın koordinasiyası.

İş qrafiki:

  • Həftədə 5 gün 09:00 - 18:00, şənbə 10:00-17:00, növbə ilə.
  • Maaş: 700 azn .
  • Ünvan: Uzeyir Hacıbəyov 61B.

CV-lərinizi gözləyirik. Üstünlük qadın cinsinə verilir.

Vakansiya tələblərinə cavab verən namizədlər CV-lərini elektron ünvanına göndərə bilərlər, məktubun mövzusuna "onlayn alış-veriş bölməsinin koordinatoru" yazmalıdırlar.

Ищем сотрудника по работе с клиентами, который присоединится к нашей команде для координации доставок онлайн посылок.

Знание языков:

  • Азербайджанский - Свободно
  • Русский - Свободно
  • Английский – Желательно
  • Турецкий - Желательно

Требования и общая информация:

  • Возраст кандидата от 20 до 35 лет;
  • Опыт работы в сфере общения с клиентами и предоставлении услуг не менее 1 года;
  • Обязательно знание MS Office (особенно Excel, Outlook).
  • Отличные коммуникативные навыки, навыки межличностного общения и ведения переговоров
  • Умение работать в стрессовых условиях и навыки быстрого реагирования для решения задач

Должностные обязанности:

  • Координация всех заказов, поступающих из Америки и Англии (авиаперевозки)
  • Сопровождение и информирование клиента по возникающим вопросам с доставкой груза и предложение вариантов быстрого решения
  • Предоставление Клиентам обновления статуса посылок после прибытия, организация доставки.
  • Постоянная связь с клиентом в течение рабочего дня
  • Ежедневное общение с агентами по грузоперевозкам и своевременное отслеживание отправки грузов
  • Ежедневная координация поставок с таможенным брокером

График работы:

  • 5 дней в неделю 09:00 - 18:00, суббота 10:00-17:00 по сменно.
  • Заработная плата: 700 АЗН
  • Адрес: Узеир Гаджибеков 61Б.
  • Ждем ваши резюме. Предпочтение отдается женскому полу.

Кандидаты соответствующие требованиям вакансии, могут отправить свои резюме, указав в теме письма «координатор в отдел по онлайн-покупкам».