Satiş üzrə mutəxəssis

  • Di MARE
  • Elanın qoyulma tarixi: 12.12.2012
    Vakansiyaya müraciət tarixi bitmişdir.

İşin təsviri

Maaş    300-400 AZN + faiz
İşə götürən  Di MARE
Kategoriya  Satiş  Satiş üzrə mutəxəssis
Şəhər  Bakı
Yaş  20 – 30
İş təcrubəsi  1 ildən 3 ilə gədər
Telefon  (012) 510 25 06  (050) 210 38 12
E – mail  [email protected]

Muştəri xidmətinin yüksək səviyyədə təmin edilməsi
Muştərinin məhsulunun brendi haqda tanitim
Hər hansi bir məhsulun seçilməsində müştərilərə kömək
Karyera perspektivi

Unsiyyətcil
Aktiv
Müştərilərlə ünsuyyət gurmag bacarığı
Kollektivdə işləmə bacarığı

Vakansiya ilə marağlanan şəxslər CV – lərinizi göstərilən e-mail ünvanına göndərə bilərsiniz. Məktubun mövzusunda hansı  iş üçün müraciət etdiyinizi qeyd etməyiniz xahiş olunur.

В магазин Di MARE требуются продавцы-консультанты ;

Требования к кандидату:

Девушки от 20 до 30 лет
Коммуникабельность,ответственность,старательность
Грамотно поставленная речь, активная жизненная позиция и позитивный подход к работе
Отличные навыки презентации и убеждения
Презентабельный внешний вид

Описание вакансии:

Обеспечение высокого уровня сервиса в магазине, надлежащая встреча клиентов, создание доброжелательной обстановки в магазине
Консультирование клиента о брендах, помощь покупателям при выборе коллекции
Поддержание порядка в магазине

Условия работы
Стабильная заработная плата 300 - 400 azn + проценты
Переспектива карьерного роста

Просьба к соискателям высылать CV на e- mail [email protected]
В обязательном порядке в теме указать позицию