Kopirayter

  • Leobank
  • Elanın qoyulma tarixi: 25.10.2021
    Vakansiyaya müraciət tarixi bitmişdir.

İşin təsviri

Tələblər:

  • Filologiya və jurnalistika sahəsində ali təhsil
  • Düşüncələrini tez, düzgün və kreativ şəkildə ifadə etmək bacarığı
  • Kopiraytinq bacarıqları
  • Azərbaycan, rus, ingilis dilləri üzrə mükəmməl biliklər
  • Əsas sorguları mətndə istifadə etmək bacarığı
  • Dəqiqlik, diqqətlilik, yaradıcılıq, punktuallıq
  • Qeyd olunan sahə üzrə 1 ildən artıq iş təcrübəsi
  • Məntiqi-analitik düşüncə qabiliyyəti

Vəzifə öhdəlikləri:

  • Saytda müxtəlif növ kontentlərin yerləşdirilməsi (mətn, foto, video)
  • Mətnlərin redaksiya edilməsi
  • Mətnlərin tərcümə olunması
  • Təqdimatların hazırlanması
  • Analitika, informasiya və redaksiya işlərinin  həyata keçirilməsi

İş şəraiti:

  • İş qrafiki 5/2

 Göstərilən tələblərə cavab verən namizədlər öz CV-lərini göndərə bilər (mövzu hissəsində Kopirayter qeyd etməyiniz xahiş olunur).

Требования:

  • Высшее образование в области филологии или журналистики
  • Умение быстро, грамотно и увлекательно излагать свои мысли
  • Навыки копирайтинга
  • Знание азербайджанского, русского, английского языков в совершенстве
  • Навык использования ключевых запросов в текстах
  • Грамотность, пунктуальность, внимательность, креативность
  • Опыт работы в данной сфере от 1 года
  • Аналитический склад ума

Обязанности:

  • Размещение различного рода контента на сайте (текст, фото, видео)
  • Выполнение литературного редактирование текста
  • Перевод текста
  • Создание презентаций
  • Осуществление информационно-аналитической и редакторской работы

Условия работы:

  • График работы 5/2

Кандидаты, отвечающие вышеуказанным требования, могут отправить свои резюме. (просьба указать Копирайтер в теме письма).

İşəgötürənin reytinqi