Merçendayzer

İşin təsviri

Tələblər:

• Ali təhsil
• Merçendayzer vəzifəsində iş təcrübəsi- 1 ildən çox
• Merçendayzinqin əsaslarını mükəmməl bilməli
• Digər (məsələn, ev əşyaları və sair qeyri qida məhsullarının satışı) sahələrdə merçendayzer kimi iş təcrübəsi arzu olunandır

Vəzifələr:

• Ofis tərəfindən qoyulmuş qaydalara riayət olunub-olunmadığını qiymətləndirilmək üçün mağazaların yoxlanılması, o cümlədən : malın düzülüşü, təmizlik, qiymət kağızların vaxtında dəyişilməsi, malların sifarişləri və s.
• Yeni təyin olunan qayda və kampaniyalar haqqda mağaza personalının məlumatlı olub-olmadığını yoxlamaq üçün mağaza personalının sorğu-sualı
• Mağazalarda planlaşdırılan reformat, renovasiya işlərinin təşkil edilməsi
• Malların düzülüşü haqqında mağaza heyətinə təlimlərin keçirilməsi

İş barədə məlumat

• Əmək məcəlləsinə uyğun sənədləşmə
• Rəqabətqabiliyyətli əmək haqqı

Yuxarıda qeyd olunan tələblərə uyğun namizədlər mövzü yerində “Merçendayzer” qeyd edərək CV formasını [email protected] elektron ünvanına göndərməklə müraciət edə bilərlər.

Вакансия: Мерчендайзер

Требования:

• Высшее образование
• Опыт работы на позиции мерчендайзера- от 1 года
• Совершенное знание основ мерчендайзинга
• Приветствуется опыт мерчендайзинга в магазине аксессуаров для дома и др.
Функциональные обязанности:
• Проверка магазинов, с целью оценки соответствия требованиям, установленным компанией
а также расстановка товаров, своевременное обновление ценников, заказ товара и т.д.
• Проведение опроса персонала магазина, с целью проверки уровня осведомленности об установленных компанией новых правилах и кампаниях
• Организация запланированных в магазине реформатов и реноваций
• Проведение тренингов персоналу магазина о расстановке товаров

Условия работы:

- Оформление в соответствии с Трудовым Кодексом АР
- Конкурентоспособная заработная плата

Кандидатов, соответствующих вышеперечисленным требованиям, просим присылать CV с указанием в теме письма названия вакансии “Мерчендайзер” на e-mail [email protected] .

Только подходящие по требованиям кандидаты будут приглашены на последующие этапы собеседования.

İşəgötürənin reytinqi