Azərbaycan dili müəllimi (4-5 yaşında uşaq üçün)

  • Company
  • Elanın qoyulma tarixi: 18.10.2023
    Vakansiyaya müraciət tarixi bitmişdir.

İşin təsviri

Vəzifə öhdəliklər:

  • Qrammatika üzrə dərslərin keçirilməsi;
  • Danışıq səviyyəsin artırılması;
  • Test suallarının hazırlanması;
  • Dərslərdə, eləcə də bu dərslərə hazırlıq mərhələlərində müasir tədris texnologiyalarını və proqramlardan istifadə bacarıqlarını tətbiq etmək;

Namizədə dair tələblər:

  • Müvafiq sahədə ali təhsil;
  • Azərbaycan və rus dillərini mükəmməl bilmək;
  • Ən azı 1-3 il iş təcrübəsi;
  • Yaş həddi – 22-25 yaşa qədər.
  • Maraqlı və praktik fəaliyyətlərin planlaşdırılması üçün yaradıcılıq və ideyalar;
  • Cəlb etmə qabiliyyəti;
  • Pozitiv, çalışqan və yaxşı ünsiyyət bacarığına malik.

Əlavə bacarıqlar:

  • Fərdi iş bacarıqları;
  • Müsbət və effektiv ünsiyyət bacarıqları;

İş şəraiti:

  • Həftədə 3 dəfə.
  • İş yeri: Bilgəh.
  • Servis həyata keçirilir.

Maraqlananlar mövzu hissəsində “Azərbaycan dili müəllimi” qeyd etməklə öz CV-lərini  elektron ünvanına göndərə bilərlər.

Обязанности:

  • Проведение уроков грамматики;
  • Повышение разговорного уровня;
  • Подготовка тестовых вопросов;
  • Применение современных технологии обучения и навыки использования программ на занятиях, а также и на этапах подготовки к данным занятиям.

Требования к кандидату:

  • Высшее образование в соответствующей области;
  • Отличное знание азербайджанского и русского языков;
  • Опыт работы не менее 1-3 лет;
  • Возраст 22-25 лет;
  • Творческие способности и идеи для планирования интересных и практических занятий;
  • Умение заинтересовать;
  • Позитивность, трудолюбие и обладание хорошими коммуникативными навыками.

Дополнительные навыки:

  • Навыки работы индивидуально;
  • Навыки позитивного и эффективного общения;

Условия работы:

  • График работы: В неделю 3 раза.
  • Место работы: Билгях.
  • Транспорт предоставляется.

Заинтересованные могут отправить свое резюме в теме письма указать “Преподаватель азербайджанского языка”.