Консультант по Образованию за Рубежом

  • StudyLab
  • Elanın qoyulma tarixi: 28.07.2020
    Vakansiyaya müraciət tarixi bitmişdir.

Компания “STUDYLAB AZERBAIJAN” приглашает на работу энергичных юношей и девушек с хорошим знанием азербайджанского, русского и английского языков.

Обязанности:

- Поиск‚ подбор и описание образовательных программ
- Консультирование клиентов по программам (языковые курсы, академические программы)
- Переговоры и переписка с зарубежными провайдерами
- Заключение договоров с клиентами
- Подача заявки в учебное заведение, получение зачисления, ведение заявки
- Оформление медицинских страховок и выездных документов.
- Участие и организация образовательных выставок и презентаций

Требования:

- Владение английским, азербайджанским и русским языками
- Грамотная устная и письменная речь
- Коммуникабельность
- Быстрая обучаемость
- Уверенное пользование офисными компьютерными программами
- Ответственность и внимательность
- Умение работать в команде
- Опыт работы в сфере образования за рубежом приветствуется

Условия:

- Работа в офисе в центре города, Пн - Пт, с 10:00 до 19:00; Субботa 10:00-16:00
- Оформление по ТК АР;
- Заработная плата обсуждается индивидуально;
- Перспективы карьерного роста, участиe на зарубежных выставках.

Особенности:

- Мы ищем мотивированную, нацеленную на результат сотрудника с большим желаем обучаться и развиваться.
- Компания предоставляет обучение и возможность карьерного развития.
- Студенты без опыта работы могут претендовать на позицию оплачиваемого стажера.

Если Вас заинтересовала эта вакансия, вышлите CV вместе с сопроводительным письмом на [email protected]

Xaricdə Təhsil Üzrə Məsləhətçi

STUDYLAB Azərbaycan” şirkəti azərbaycan, rus və ingilis dillərini bilən xanım və bəyləri işə dəvət edir.

Vəzifələr:

- Təhsil proqramlarının axtarışı, təsviri və təqdimatı
- Müştərilərə təhsil proqramları üzrə konsultasiyalar (dil kursları, akademik proqramlar)
- Xarici tərəfdaşlarla danışıq və yazışmalar
- Müştərilərlə müqavilələrin bağlanması
- Təhsil müəssisəsinə müraciət, qəbul kağızının alınması.
- Tibbi sığorta, viza dəstəyi və digər sənədlərin hazırlanması
- Təhsil sərgilərinin və prezentasiyaların təşkilində iştirak

Tələblər:

- Azərbaycan, rus və ingilis dillərinin biliyi
- Tez öyrənmə qabiliyyəti
- Kompüterdə sərbəst işləmə bacarıqları
- Kommunikabellik
- Məsuliyyət və dəqiqlik
- Komandada iş bacarığı
- Xaricdə təhsilin təşkili və ya turizm sahələrində iş təcrübəsi üstünlük təşkil edir

Şərtlər:

- İş qrafiki: B.e. – C., 10:00 - 19:00 / Şənbə 10:00-16:00
- AR ƏM üzrə iş;
- Maaş fərdi olaraq müzakirə olunur;
- Karyera perspektivləri və xarici sərgilərdə iştirak etmək imkanı

Xüsusiyyətlər:

- Biz motivasiyalı və məqsədyönlü işçi axarırıq. Namizəd öyrənmək və inkşaf etmək arzusunda olmalıdır.
- Şirkət təlim və karyera perspektivəri təklif edir.
- İş təcrübəsi olmayan tələbələr ödənişli stajer vəzifəsinə müraciət edə bilərlər.

Hazırkı vakansiya maraqlandırırsa, zəhmət olmasa CV və müşayətedici məktubu [email protected] ünvanına göndərin.

Şirkətin web səhifəsi https://studylab.az/